UAB „Visos Reklamos Paslaugos“

Jūsų idėjų įgyvendinimas ir dėmesys kiekvienam klientui, visos reklamos paslaugos vienoje vietoje. Dirbame nuo 2003 metų, teikiame spaudos ir reklamos gamybos paslaugas. Ilgametės patirties dėka sėkmingai kuriame ir vystome reklamos projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

Esame pasiruošę realizuoti ir Jūsų įmonės įvaizdžio formavimo idėjas. Garantuojame, jog visi mūsų atliekami darbai bus atlikti laiku, kokybiškai ir už prieinamą kainą. Nuoširdžiai patarsime ir padėsime rasti tinkamiausią reklamos ar dizaino sprendimą Jūsų verslo plėtojimui.

Užsisakykite spaudos ir reklamos darbus jau dabar! Pastoviems klientams taikomos nuolaidos! Iki sėkmingo ir malonaus bendradarbiavimo!

Čia rasite viską, kas reikalinga jūsų sėkmingam verslui, visos reklamos paslaugos vienoje vietoje!

Or

Ofsetinė ir skaitmeninė reklaminė spauda

Vizitinės kortelės, skrajutės, bukletai, lankstinukai, dokumentų blankai, etiketės, kalendoriai, plakatai, žurnalai, brošiūros, laikraščiai, knygos, fotoknygos, bloknotai ir sąsiuviniai, atvirukai, vokai, instrukcijos, magnetiniai ir grindų lipdukai, knygų skirtukai, tūriniai, iškilūs ir holograminiai lipdukai ir kiti darbai.

Tekstilinės, popierinės ir lipnios etiketės drabužiams

Satino, nailono ir popierinės etiketės drabužiams, pakavimo ir šventinės dovanų juostelės su spauda, pvc informacinės ir reklaminės lipnios etiketės, tentinės etiketės, barkodai, Qkodai ir informaciniai lipdukai rulone, ir kiti darbai.

Reklaminio stendo nuoma Tarandės g., Vilniuje

Siekiate, kad Jūsų pardavimų ar paslaugų skatinimo žinutę vartotojai matytų? Norite, kad reklama su Jūsų pasiūlymais vartotojus pasiektų kuo greičiau ir arčiau pardavimo vietos? Siekiate padidinti savo prekės ženklo žinomumą? Tai puiki galimybė už prieinamą kainą pareklamuoti savo įmonę, įmonės gaminamą ir parduodamą produkciją, teikiamas statybinių darbų paslaugas, NT pardavimo ir pirkimo skelbiamą informaciją ir kt. Reklaminio ploto nuoma vykdoma Vilniaus mieste žaibiškai besiplečiančiame Tarandės rajone, kur vyksta daug statybų, patalpų įrengimo ir remonto darbų, ir šioje vietoje yra didelis prekių ir paslaugų poreikis. Tai puiki vieta Jūsų reklamai, t.y. judri ir estetiškai tvarkinga Tarandės gatvė, priešais Laidagalių autobuso Nr.52 stotelę (per parą pro šią vietą pravažiuoja 500-600 automobilių).
Pagal Jūsų pageidaujamą, individualų maketą pagaminsime reklaminį-informacinį stendą, kurio dydis 1500x950x5mm (1,425m2) ir sumontuosime nurodytoje vietoje – už tai papildomai mokėti NEREIKIA.

Plačiaformatė reklaminė spauda, reklamos projektavimas ir gamyba

ES informaciniai ir reklaminiai stendai, tentai, vėliavos, šviesdėžės, tūrinės raidės, reklama ant transporto, parduotuvių vitrinų ir parodinių stendų apipavidalinimas. Plačiaformatė, reklaminė spauda ant fotodrobės, tento, tinklo, tapeto, lipduko. Ploteriavimo paslaugos ir kiti darbai.

Reklama ant drabužIų ir siuvinėjimas

Darbo drabužiai, marškinėliai, džemperiai, kepurėlės, striukės, prijuostės, skarelės, šalikai, liemenės, maišeliai, rankšluosčiai ir kt.

Verslo dovanos su jūsų įmonės logotipu ar reklaminiu užrašu

Fotodrobės interjerui, šeimai, vaikams, reklaminiai rašikliai, puodukai, nešiojamos mobilios energijos talpyklos, USB ir CD laikmenos, pakabukai, žiebtuvėliai, laikrodžiai, reklaminiai marškinėliai, kepuraitės, krepšiai, spauda ant darbo aprangos, ženkliukų gamyba, spauda ant maišelių, reklaminiai autokvapai, kompiuteriniai pelių kilimėliai ir kt.

Kitos paslaugos

Lipdukų ploteriavimas, lipdukų klijavimo darbai, lazerinis pjaustymas ir graviravimas, logotipų ir užrašų siuvinėjimas ant drabužių, dizainerio paslaugos ir kt.