Siuvinėjimas

Tai audinio puošimas dekoratyviniais siūlų dygsniais, kitaip tariant, raštų ar piešinių siuvimas ant audinio, skirta tiems, kurie vertina kokybę, patvarumą ir prabangą.

Logotipų siuvinėjimas ant darbo aprangos, marškinėlių, kepuraičių. Sportinės ir vaikų aprangos siuvinėjimas. Kelnių, šortų, rankšluosčių ir chalatų siuvinėjimas. Striukių, liemenių, šalikų, skarelių, maišelių siuvinėjimas. Džinsinės medžiagos ir dirbtinės odos siuvinėjimas. Emblemų ir antsiuvų gamyba. Proginis siuvinėjimas - kai įvairioms progoms, ruošiant dovanas, vardinius ir datuotus rankšluosčius vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. Kepurėles, chalatus - poroms meilės dienos proga ar metinėms ir pan.

Audiniai tinkami siuvinėjimui yra labai įvairūs: trikotažas, oda, frotas (rankšluosčiai), aksomas, džinsas, įvairios striukinės bei darbinės medžiagos ir t.t. Taip pat yra galimybė siuvinėti ne tik ant medžiagų gabalėlių ar, kitaip tariant, detalių, bet ir tiesiogiai ant gaminių: marškinėlių, bliuzonų, kelnių, švarkų, kepurių, suknelių ir kitų, kuriuos galima ne tik papuošti įvairiais paveikslėliais, raštais ar užrašais, bet ir suteikti pridėtinę vertę, norint drabužyje įamžinti savo įmonės logotipą ar dizainą.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 3-8 d.d.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus siuvinėjimui, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.