Ploteriuotų ir spausdintų lipdukų gamyba

Ploteriavimas – tai specialios lipnios plėvelės išpjaustymas ploterio pagalba. Ploteriuoti įvairūs tekstai, skaičiai, formos iš lipnios plėvelės skirti užrašų, logotipų, lipdukų, CD diskų, lipnių etikečių gamybai ir klijavimui, vitrinų ir automobilių apipavidalinimui, iškabų, informacinių stendų, trafaretų, langų grafikos ir ženklų gamybai.

Galime išpjauti įvairių formų ir dydžių lipdukus. Didelis daugiau kaip 60 spalvų ir rūšių plėvelių pasirinkimas (skaidrios, blizgios, matinės, šviesą atspindinčios, langų dekoravimo, perforuotos, vitražinės, metalizuotos, automobilinės, šerkšno plėvelės ir kt.). Įvairių plėvelių ploteriavimas. Ploteriavimo plotis: iki 130 cm x ilgis neribojamas.

Gaminame įvairių dydžių plačiaformačius lipdukus su spauda skirtus lauko ir vidaus reklamai iš skaidrios, baltos ir spalvotos pvc lipnios plėvelės, gaminame perforuotus ir tentinius lipdukus.

Veidrodinių lipdukų gamyba

Veidrodiniai lipdukai spausdinami šilkografine ar skaitmenine spauda ant lipnios plėvelės, vėliau išploteriuojami pagal reikiamą formą.

Veidrodinių reklaminių ar informacinių lipdukų paskirtis - tai reklama ant vitrininių langų iš patalpų vidaus, ES paramos ženklinimas ir kitas informacijos pateikimas.

Lipdukai gaminami didelio ir mažo formato, spalvoti ir nespalvoti, skirti klijavimui ant stiklo iš vidinės pusės.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 1-5 d.d.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus spaudai, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.