Mobilios, nešiojamos energijos talpyklos, pakrovėjai Power bank

Su Jūsų firmos logotipu ar reklaminiu užrašu, naudojama pakrauti mobilųjį telefoną /planšetinį kompiuterį, MP3 / MP4 grotuvą, GPS ar kitą elektroninį prietaisą.

Juodo talpa 9000 mAh (Li-ion), ličio baterija. Turi pašvietimo lemputę. Tokios talpos užtenka pilnai įkrauti mobilųjį telefoną vieną - du kartus arba dalinai įkrauti planšetinį kompiuterį. Pakuotė – juoda dėžutė.
Medinio talpa 2600 mAh Li-ion), ličio baterija. Tokios talpos užtenka pilnai įkrauti mobilųjį telefoną vieną kartą. Pakuotė – juoda dėžutė.
Komplektuojamas su laidu, kuris turi USB ir mini USB kištukus.

Power bank'as gali būti pakraunamas daugiau nei 500 kartų, tačiau reikia vengti energijos šuolių pakrovimo metu bei ištraukimo iš energijos šaltinio pilnai jo nepakrovus, nes tai gadina įrenginį. Maksimumą energijos įrenginys išlaiko po 2-3 pakrovimų. Nenaudojamas gali išlaikyti energiją apie 3 mėnesius, tačiau ji po truputį senka.

Mobili, nešiojama energijos talpykla, Power bank, PB17

Su Jūsų firmos logotipu ar reklaminiu užrašu, naudojama pakrauti mobilųjį telefoną.

Talpa 3000 mAh (Li-ion), ličio baterija. Tokios talpos užtenka pilnai įkrauti mobilųjį telefoną vieną - pusantro karto. Pakuotė – balta dėžutė su langeliu. Pakrovimo metu dega raudona lemputė, įkrovus ir įjungus dega mėlyna švieselė. Komplektuojamas su 20cm ilgio laidu, kuris turi USB ir 4 skirtingais kištukais. Gali būti pakraunamas daugiau nei 500 kartų, tačiau reikia vengti energijos šuolių pakrovimo metu bei ištraukimo iš energijos šaltinio pilnai jo nepakrovus, tai gadina įrenginį.

Maksimumą energijos įrenginys išlaiko po 2-3 pakrovimų. Nenaudojamas gali išlaikyti energiją apie 3 mėnesius, tačiau ji po truputį senka. Mėlynos, sidabro spalvos. Raudona ir juoda spalvos - pagal užsakymą.

Mobili, nešiojama energijos talpykla, Power bank, PB14

Su Jūsų firmos logotipu ar reklaminiu užrašu, naudojama pakrauti mobilųjį telefoną.

Talpa 2200 mAh (Li-ion), ličio baterija. Tokios talpos užtenka pilnai įkrauti mobilųjį telefoną vieną kartą. Pakuotė – balta dėžutė su langeliu. Juodos, mėlynos, raudonos, sidabro spalvos. Su mygtuku.

Kitos spalvos gali būti užsakomos pagal individualų užsakymą, minimalus kiekis 50 vnt. Terminas 3-4 savaitės.

Mobili, nešiojama energijos talpykla, Power bank, 7751

Su Jūsų firmos logotipu ar reklaminiu užrašu, naudojama pakrauti mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, MP3 / MP4 grotuvą, GPS ar kitą elektroninį prietaisą.

Talpa 4500 mAh (Li-ion), ličio baterija. Tokios talpos užtenka pilnai įkrauti mobilųjį telefoną vieną-du kartus arba dalinai įkrauti planšetinį kompiuterį. Įrenginio įkrovimo lygis matosi langelyje. Komplektuojamas su laidu, kuris turi USB ir 2 skirtingus kištukus. Power bank'as gali būti pakraunamas daugiau nei 500 kartų, tačiau reikia vengti energijos šuolių pakrovimo metu bei ištraukimo iš energijos šaltinio pilnai jo nepakrovus, nes tai gadina įrenginį.

Taip pat siūlome mobiliųjų įrenginių pakrovėją - medį, dydis 22x10x10 cm., patentuotas dizainas, su Jūsų firmos logotipu ar reklaminiu užrašu.

Maksimumą energijos įrenginys išlaiko po 2-3 pakrovimų. Nenaudojamas gali išlaikyti energiją apie 3 mėnesius,tačiau ji po truputį senka. Baltos ir tamsiai pilkos spalvos, su velvetine įmautėle ir įkrovimo langeliu.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 3-15 d.d.
Dizainerio paslaugos: reklamos maketavimo ir projektavimo darbai, kaina nuo 25 €/val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.