Reklaminiai balionai

Standartiniai (įprastai 28 cm skersmens, matiniai) balionai su spauda, kuri dedama šilkografiniu arba lazeriniu būdu, užimanti 13 cm x 13 cm baliono ploto bei galima vienspalvė arba kelių spalvų.

Siūlome ant balionų spausdinti ne tik įmonės logotipą, tačiau taip pat skelbiamas nuolaidas, išpardavimus... Siūlome reklaminius balionus paversti pakvietimais į renginius bei šventes. Siūlome reklaminius balionus integruoti į artimiausios jų tikslinės grupės patirtį neįprastai - skatinant vaikus ne tik grožėtis, bet tuo pačiu ir mąstyti - spausdinant ant balionų kognityvinius ar loginius žaidimus.. Siūlome atrasti kartelę, į kurią balionai įneš ne tik malonių šypsenų bei spalvų, bet ir Jūsų siekiamos naudos – viešinti, parduoti, skatinti tobulėti ar suteikti malonių pojūčių... Jeigu manote, jog didesnis balionas pateisins veiksmingesnio efekto pojūtį - nuo 75 cm skermens balionams rekomenduojama priklijuojama reklama. Pasirūpinsime ir tuo! Mūsų tikslas - kokybės, kainos ir optimalaus sprendimo pasiūlymas klientui.

Reklaminių balionų panaudojimas:
Pūtimas oru su laikikliais („balionai ant pagaliukų“) ir dalinimas
Pildymas helio dujomis („skraidantys balionai“)
Įtraukimas į balionų dekorus (spausdinant reklaminius balionus su ketinimu juos naudoti tokiuose balionų dekoruose, kaip balionų girlianda, rekomenduojama spauda ant balionų viršūnėlių, siekiant maksimalaus estetinio ir reklaminio rezultato).

Spausdiname 8 spalvų bei CMYK + 4 logotipus (ir kitus piešinius), maksimaliai išlaikydami prekinio ženklo autentiškumą. Pastebėta, jog 99% žmonių gavę, ar vos išvydę balioną šypsosi, todėl Jūsų reklama ant balionų paliks teigiamas emocijas bei palies prisiminimus. Tradiciniu požiūriu reklama ant balionų spausdinama su tikslu pigiai ir efektyviai viešinti įmonės vardą, dalinant reklaminius balionus aplinkiniams. Šiuolaikinėmis modernėjimo sąlygomis siūlome platesnį reklaminių balionų panaudojimą, orientuotą ne tik į įmonių, bet ir kasdienę fizinių asmenų rinką.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 3-7 d.d.
Papildomos paslaugos: reklaminių balionų platinimas-dalinimas, balionų pūtimas helio dujomis.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus spaudai, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.