Lipdukai ant drabužių

Tai įvairių dydžių, formų, spalvoti ar nespalvoti spausdinti ir ploteriuoti iš termo plėvelės lipdukiniai užrašai, įmonės logotipai, iliustracijos, tiek ir fizinių asmenų pageidavimu pasirinkti užrašai ar paveikslėliai, foto nuotraukos, kurie skirti prikaitinimui prie audinio termo presu arba namų sąlygomis - lyginimo lenta ar paprastu lygintuvu.

Termo lipdukai ir skaitmeninės transferos tinkami ant įvairių audinių ir drabužių: tai darbo drabužiai, marškinėliai, džemperiai, kepurėlės, striukės, prijuostės, skarelės, liemenės, maišeliai ir kt.

Iškilūs tūriniai polimeriniai, magnetiniai, pvc reklaminiai lipdukai

Vienas iš populiariausių reklaminės ir suvenyrinės produkcijos būdų.

Erdviniai, pvc ar magnetiniai lipdukai gaminami įvairių spalvų, dydžių ir formų. Erdvinis ar pvc lipdukas lengvai klijuojamas beveik ant bet kokio paviršiaus, efektyviai pabrėžia logotipą ir kitą reklaminę informaciją. Tai puiki reprezentacinė priemonė, originalios išvaizdos prekės ženklas ar etiketė ant Jūsų gaminamos produkcijos.

Plačiai naudojama suvenyrų, verslo dovanų gamybai. Galime pasiūlyti magnetinius polimerinius lipdukus, kuriuos daugybę kartų galėsite klijuoti prie bet kurio metalinio paviršiaus.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 1-5 d.d.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus spaudai, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.