Reklaminio stendo nuoma (Tarandės g., Vilnius)

Siekiate, kad Jūsų pardavimų ar paslaugų skatinimo žinutę vartotojai matytų? Norite, kad reklama su Jūsų pasiūlymais vartotojus pasiektų kuo greičiau ir arčiau pardavimo vietos? Siekiate padidinti savo prekės ženklo žinomumą?

Tai puiki galimybė už prieinamą kainą pareklamuoti savo įmonę, įmonės gaminamą ir parduodamą produkciją, teikiamas statybinių darbų paslaugas, NT pardavimo ir pirkimo skelbiamą informaciją ir kt. Reklaminio ploto nuoma vykdoma Vilniaus mieste žaibiškai besiplečiančiame Tarandės rajone, kur vyksta daug statybų, patalpų įrengimo ir remonto darbų, ir šioje vietoje yra didelis prekių ir paslaugų poreikis. Tai puiki vieta Jūsų reklamai, t.y. judri ir estetiškai tvarkinga Tarandės gatvė, priešais Laidagalių autobuso Nr.52 stotelę (per parą pro šią vietą pravažiuoja 500-600 automobilių).

Užsakant stendo nuomos paslaugą (6 mėnesiams ir daugiau), pagal Jūsų pageidaujamą, individualų maketą pagaminsime reklaminį-informacinį stendą, kurio dydis 1500x950x5mm (1,425m2) ir sumontuosime nurodytoje vietoje – už tai papildomai mokėti NEREIKIA*.

Reklaminio stendo nuomos kaina: nuo 5 € + pvm / už 1 parą*
Gamybos laikas: 3-5 d.d.
Dizainerio paslaugos: reklamos maketavimo ir projektavimo darbai, kaina nuo 25 €/val.
Papildomos paslaugos: reklaminio projekto parengimas ir derinimas su savivaldybe, kaina nuo 250€.