Tentinių, drobinių, plastikinių ir tekstilinių etikečių gamyba

Etiketės lengvai tvirtinamos prie medinių padėklų ar kitos pakuotės, kurių paskirtis nurodyti prekės pavadinimą, partiją, kiekį, svorį, šalį, gamintoją ir t.t.

Etiketės dažniausiai užsakomos įmonių, kurios eksportuoja prekes į kitas šalis ar sandėliuoja sandėliuose. Tai puiki priemonė palengvinant sandėliavimo darbus.

Etiketės gaminamos įvairių dydžių su įmonės logotipu ar kita informacija, spalvotos ir nespalvotos, jos yra atsparios vandeniui ir kitoms gamtinėms sąlygoms, ant etikečių lengvai galima rašyti paprastu rašikliu ar markeriu.

Tekstilinių pakavimo ir šventinių juostelių gamyba, reklaminės STOP juostos renginiams

Juostelės gaminamos iš satino ar nailono, jos būna įvairių spalvų ir pločių, su spalvota ir nespalvota spauda.

Dažniausia ant pasirinktos juostelės spausdinama logotipai, reklaminiai užrašai, šūkiai, paveikslėliai ir kt. Tai originali priemonė dovanų pakavimui ir kt.

Popierinių etikečių gamyba

Popierinių etikečių standartiniai dydžiai: 9×5 cm, 4×6 cm ir 8×4 cm. Tačiau galimas formatas bei forma ir pagal Jūsų poreikį.

Dažniausiai naudojame 250-350g kokybišką kreidinį popierių, o norintiems išskirtinės estetikos, siūlome dekoratyvinį popierių. Papildomas popierinių etikečių apdirbimas – laminavimas, kampų apvalinimas, skylutės pramušimas. Gaminamų etikečių paskirtis ir naudojimo galimybės iš tiesų labai plačios. Popierinius variantus galima rinktis tvirtinti prie drabužių, suvenyrų, žaislų ar bet ko kito, tokiu būdu atskirti pardavinėjamas prekes nuo kitų pardavėjų asortimento.

Popierinės etiketės gali būti tiek vienpusės, tiek dvipusės, todėl ant jų galima spausdinti ne tik pardavėjo duomenis, tačiau ir prekės priežiūros rekomendacijas, sudėtį ir pan.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 1-5 d.d.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus spaudai, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.