Tekstilinių etikečių drabužiams gamyba

Tekstilinės etiketės su Jūsų pageidaujama informacija: logotipu, pavadinimu, priežiūros ženklais, gaminio dydžiu, kontaktine informacija, gaminio priežiūros instrukcijomis, gaminio sudėtimi ir pan.

Etiketės spausdinamos termo būdu rezoliucija 300dpi, spaudos maksimalus plotis iki 115mm, etiketės automatinio nukirpėjo dėka nukerpamos reikiamo formato išmatavimais. Tekstilinių etikečių gamyboje naudojamos juostelės CP1010/CP 8301 nailonas ir satinas vienpusis, dvipusis, perlenkiamos baltos ar spalvotos, kurios būna šių pločių: nuo 10mm iki 120mm ir kt.

Tekstilinei žaliavai yra naudojama dažanti juosta: L345 Wax/Resin - atspari plovimui iki 50°C ir HL 50 Resin - atspari plovimui iki 90° C. Darbai atliekami greitai, tiksliai, kokybiškai ir su profesionalia įranga.

Tekstilinių pakavimo ir šventinių juostelių gamyba, reklaminės STOP juostos renginiams.

Juostelės gaminamos iš satino ar nailono, jos būna įvairių spalvų ir pločių, su spalvota ir nespalvota spauda.

Dažniausia ant pasirinktos juostelės spausdinama logotipai, reklaminiai užrašai, šūkiai, paveikslėliai ir kt. Tai originali priemonė dovanų pakavimui ir kt.

Dovanų dekoravimui dažniausiai naudojama 10 - 12mm pločio baltos satino juostelės su juoda ar spalvota spauda.

Popierinių etikečių gamyba

Gaminame skaidraus ir balto pagrindo, įvairių formų, nespalvotas ir spalvotas PET pvc lipnias etiketes.

Popierinių etikečių standartiniai dydžiai: 10x6 cm, 9×5 cm, 4×6 cm ir 8×4 cm. Tačiau galimas formatas bei forma ir pagal Jūsų poreikį. Dažniausiai naudojame 250-350g kokybišką kreidinį popierių, o norintiems išskirtinės estetikos, siūlome dekoratyvinį popierių. Papildomas popierinių etikečių apdirbimas – laminavimas, kampų apvalinimas, skylutės pramušimas. Gaminamų etikečių paskirtis ir naudojimo galimybės iš tiesų labai plačios.

Popierinius variantus galima rinktis tvirtinti prie drabužių, suvenyrų, žaislų ar bet ko kito, tokiu būdu atskirti pardavinėjamas prekes nuo kitų pardavėjų asortimento. Popierinės etiketės gali būti tiek vienpusės, tiek dvipusės, todėl ant jų galima spausdinti ne tik pardavėjo duomenis, tačiau ir prekės priežiūros rekomendacijas, sudėtį ir pan.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 1-5 d.d.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus spaudai, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.