Dovanos ir suvenyrai

Dovanos verslui su Jūsų įmonės logotipu ar reklaminiu užrašu ant atšvaitų - ženkliukų, minkštų atšvaitų su pakabuku, puodukų su logo, verslo dovanų gyvūnams, gertuvių, tekstilinių renginių apyrankių, kuprinėlių ir maišelių iš poliesterio, skarelių iš poliesterio, įvairių tušinukų su Jūsų pageidaujamais užrašais, polo marškinėlių, medvilninių marškinėlių, striukių nuo vėjo, lietpalčių iš PVC, kepuraičių, laikrodžių, žiebtuvėlių ir t.t.

Rasite nebrangių ir tikrai originalių dovanų. Išsirinkite pačią geriausią verslo dovaną ir nustebinkite vadovą ar verslo partnerį. „Verslo dovanos“ yra puiki vieta surasti dovanas bosui, dovanas vadovui ar dovanas verslo partneriui. Pradėkite stebinti savo išrinktuosius verslo dovanomis jau dabar!
Suvenyrų su gintaru pasiūlymas:
Amber gintarinė USB, metalinė, 8 Gb, PDSLIM, dekoruota Baltijos gintaru, juodoje kartoninėje dėžutėje su paminkštinimu. Kiekviena USB yra šiek tiek skirtingos formos ir tekstūros, graviruoti galima antroje USB laikmenos pusėje, plotas nedidelis.
Wood gintarinė USB, medinė, su medine dėžute, 8Gb, dekoruota Baltijos gintaru. Kiekviena USB yra šiek tiek skirtingos formos ir tekstūros, gali būti tamsaus ir šviesaus medžio.

Reklaminiai tušinukai – tai plastikiniai, metaliniai, ekologiški, antibakteriniai tušinukai ir pieštukai su logotipu, tušinukai su reklaminiais užrašais. Pagal kiekvieno kliento poreikį logotipą ir rekvizitus galime spausdinti keliomis spalvomis arba graviruoti lazeriu. Tušinukai su logo – tai vienas iš svarbiausių verslo atributų ir puiki reklamos priemonė. Nedidelė dovanėlė klientams ir verslo partneriams visada maloniai primins Jūsų įmonę ir gali puikiai padėti derybose. Kokybiški, nebrangūs, reklaminiai tušinukai metaliniai Bonito, pusiau geline mėlyna šerdele, didelis spavų pasirinkimas.
Tušinukas su gintaru, plastikinis, metaline ausele, dalis prie klipso užpildyta smulkiu gintaru.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 5-15 d.d.
Dizainerio paslaugos: reklamos maketavimo ir projektavimo darbai, kaina nuo 25 €/val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.