Fotodrobės

Įmonių logotipų, prekės ženklų spausdinimas ant drobės su porėmiu, kurie skirti kabinimui ant sienos biure – tai solidi ir nebrangi priemonė pabrėžti įmonės įvaizdį ir dominavimą rinkoje.

Tai foto nuotraukų, paveikslų ir reprodukcijų spausdinimas ant natūralios ir sintetinės drobės, kuri užtempiama ant medienio porėmio. Fotodrobės - tai puiki interjero detalė ir ideali dovana kiekvienai progai. Drobė su Jūsų foto ar norimu vaizdu efektyviai papuoš interjerą, suteiks kambariui jaukumo, pagerins nuotaiką. Natūralaus pluošto ekologiška drobė yra tampri, turi faktūrą ir atrodo tarsi audinys. Aukštos rezoliucijos nuotraukas ir paveikslus spausdiname aukščiausios raiškos plačiaformatės spaudos spausdintuvu. Fotodrobes gaminame įvairių dydžių: stačiakampio, kvadratinio, panoraminio formato, su mediniu porėmiu 20mm storio, su paminkštintomis pagalvėlėmis kampuose ir pakabinimui skirtu kabliuku.

Kuo skiriasi sintetinė ir natūrali drobė?
Sintetinė fotodrobė – pagaminta iš 100% poliesterio. Medžiagos storis – 280 gr., audinio faktūra vienodai lygi, o paviršius matinis. Sintetinė drobė geriau išlaiko smulkių objektų kontūrus ir smulkias detales. Fotodrobė tinkama tiek nuotraukoms, tiek tapytiems kūriniams.
Natūrali fotodrobė – natūralaus pluošto, pagaminta iš 100 % medvilnės, medžiagos storis – 380 gr., grubesnės tekstūros, o paviršius yra blizgesnis. Blizgumas suteikia kontrasto ir gyvumo jausmą. Natūrali drobė puikiai tinka
tiek nuotraukoms, tiek tapytų kūrinių, piešinių, reprodukcijų spausdinimui.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 2-5 d.d.
Dizainerio paslaugos: reklamos maketavimo ir projektavimo darbai, kaina nuo 25 €/val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.