Lipnių, nespalvotos ir spalvotos spaudos, ruloninių etikečių gamyba

Gaminame skaidraus ir balto pagrindo, įvairių formų, nespalvotas ir spalvotas PET pvc lipnias etiketes.

Lipnių etikečių ruošiniai būna įvairių dydžių ir formų stačiakampio, elipsės, ovalo, kvadrato formų. Lipdukinis popierius naudojamas matinis, pusiau blizgus, blizgus, fluoroscencinis, spalvotas. Darbai atliekami greitai, tiksliai, kokybiškai su profesionalia įranga.

Spalvotos, ruloninės etiketės spausdinamos „CMYK ar Pantone“ spalvomis, etiketės dengiamos apsauginiu ultravioletiniu laku ir kartu iškertamos pagal pageidaujamą formą. Darbai atliekami greitai, tiksliai, kokybiškai su profesionalia įranga.

Holograminių lipdukų gamyba

Užsakant autorizuotą standartinę hologramą, Jums reikia pasirinkti vieną iš standartinių hologramos pagrindų, ant kurių bus užspausdintas Jūsų logotipas arba užrašas.

Hologramos naudojamos dokumentų apsaugai: (sertifikatai, pažymėjimai, sutartys, garantijos, sąskaitos faktūros), gaminių autentiškumo patvirtinimui: (CD, DVD, vaistai, parfumerija, auto dalys), garantinių prekių plombavimas: (kompiuteriai, garso ir vaizdo aparatūra, biuro ir buitinė technika).

Yra penki hologramų pagrindai ir dydžiai: 18x11mm / 30x11mm / 15x15mm / 19mm / 25mm arba nestandartinis dydis su nestandartine forma.

Kainos sutartinės.
Gamybos laikas: 1-5 d.d.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus spaudai, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.