Kalendorių gamyba

Gaminame įvairaus tipo kišeninius, pastatomus stalo kalendorius, sieninius vartomus iš 13 lapų A5 / A4 / A3 formatų kalendorius, kalendorius-plakatus iš vieno lapo A5 / A4 / A3 / A2 / A1 dydžio, 1-os, 2-jų, 3-jų dalių sieninius kalendorius.

Galime pagaminti išskirtinio dizaino kalendorius su Jūsų įmonės logotipu ar pasirinktomis nuotraukomis. Kalendorių gamyboje naudojamas kokybiškas 150-350g kreidinis popierius. Segimas juoda arba balta spirale su kabliuku. Gaminame vieno lapo magnetinius kalendorius. Tai gaminys, kuris ištisus metus bus matomas ant Jūsų kliento šaldytuvo, šaldiklio, metalizuoto baldo ir t.t. Kiekvieną kartą pasitikrindamas datą, ar užsirašydamas ant magnetinio kalendoriaus klientas prisimins Jus. Tai ne tik reklaminis suvenyras, tačiau ir praktiškas, kiekvieną dieną naudojamas gaminys ne tik darbe, bet ir namuose.

Galime pagaminti išskirtinio dizaino kalendorius su Jūsų įmonės logotipu ar pasirinktomis nuotraukomis A6 / A5 / A4 / A3 / A2 / A1 dydžio. Kalendorių gamyboje naudojamas magnetinis lakštas su norimu grafiniu vaizdu. Pagamintas magnetinis kalendorius lengvai priklijuojams ant bet kurio metalizuoto paviršiaus.

Kainos sutartinės.
Papildomos paslaugos: kalendorių laminavimas, kampų užapvalinimas.
Gamybos laikas: 3-7 d.d.
Dizainerio paslaugos: ruošiame maketus spaudai, kaina 25 € / val.
Pristatymas: visoje Lietuvoje ir ES šalyse nuo 5 €.